POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej Sydney

Najwyższy komfort w rozsądnej cenie.

Sydney zapewnia pożądany komfort przez cały rok. Dzięki zaawansowanej technologii pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, zwiększyć wydajność (COP Coefficient of Performance i EER Efficiency Index) oraz daje możliwość chłodzenia - wszystko w jednym urządzeniu.

Filtry antybakteryjne AEMINA oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i wielu patogenów obecnych w zamkniętych pomieszczeniach.

Dzięki funkcji pompy ciepła może służyć do chłodzenia latem i ogrzewania zimą. Maszyna ma najwyższą efektywność energetyczną, podwójną klasę A (zimna i gorąca).

Szybka i łatwa instalacja Brak jednostek zewnętrznych umożliwia natychmiastowy montaż: Wystarczą jedynie dwa otwory w ścianie, nic więcej. Nie potrzebujesz uprawnień SEP na gaz ani instrukcji montażu. Dzięki systemowi antyskroplinowemu instalacja jest jeszcze szybsza i łatwiejsza, nie trzeba dodatkowego odpływu do skroplin. Elegancja, design i innowacja w jednym.

Dzięki detalom o wyjątkowej stylistyce doskonale integruje się jako ekskluzywne urządzenie o eleganckim i wyrafinowanym designie.

Moduł Wi-Fi wraz z aplikacją umożliwia sterowanie jednostką z zewnątrz.

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Warunki graniczne pracy: temp. zewnętrzna nie niższa niż -8 stopni.

Akcesoria opcjonalne

Moduł antyskroplinowy

Opatentowany przez Fintek moduł rozwiązuje wiele problemów, które tworzą skropliny: brak dodatkowego otworu w ścianie, brak dodatkowych rurek odprowadzających, brak dodatkowego zbiornika na wodę.

Inteligentny moduł odprowadzi skropliny na zewnątrz w formie wodnej mgiełki, w okresie grzewczym nawilży suche powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Moduł WiFi
Wszystkie modele mogą być wyposażone w aplikację pobieraną na telefon (opcja). Dzięki wygodnej aplikacji dla IOS i Android możemy komunikować się i zarządzać urządzeniem zdalnie.
Niewidoczna kratka
Na życzenie klienta, dla wyższej estetyki instalacji, możemy wyposażyć zestaw w niewidoczny wylot. ABS jest materiałem dobrze malującym się, dlatego daje łatwą możliwość dopasowania kratki do koloru elewacji.
Możliwość personalizacji
Indywidualny nadruk według wymarzonego wzoru, sprawi że klimatyzator nie tylko sprzętem gospodarstwa domowego, ale stanie się czymś unikalnym, zdobiącym Wasze otoczenie.
Monobloki wewnętrzne