System Trzy w Jednym

Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej Panama

Urządzenie Panama można zainstalować w dowolnym miejscu na ścianie, na wysokości, która najbardziej nam odpowiada- tak jak split, lub przy podłodze. Z racji konstrukcji dedykowany jest głównie do montażu wszędzie tam, gdzie tradycyjne kaloryfery. Wyróżnia go wyjątkowa możliwość montażu podtynkowego.

Dzięki wyjątkowej funkcji TRZY w JEDNYM, urządzenie może pracować zimą jako grzejnik wykorzystując wodę z centralnego ogrzewania. Jest to klimatyzator monoblokowy o najniższym poziomie hałasu na rynku i najwyższej sprawności o każdej porze roku, dzięki nowoczesnej automatyce. Dzięki tym parametrom, model Panama nadaje się do pomieszczeń 30-35 m2 i jest najlepszym rozwiązaniem do pokojów hotelowych.

System Trzy w Jednym

Chłodenie, Ogrzewanie za pomocą Pompy Ciepła, Ogrzewanie za pomocą wody z CO.

Zastępuje tradycyjne grzejniki.

Brak jednostki zewnętrznej

Panama przeznaczona jest do budynków w zabytkowych centrach, w których przepisy zabraniają tradycyjnych jednostek zewnętrznych, a także do domów lub budynków, w których dekoracja zewnętrzna i estetyka są priorytetem. Dlaczego? Bo brak jednostki zewnętrznej rozwiązuje nam wiele problemów.

Monoblok może być instalowany w każdym miejscu, w którym tradycyjny grzejnik wymaga wymiany w spółdzielniach, blokach, wspólnotach mieszkaniowych.

Elastyczne i chowane kratki zewnętrzne

Panama jest dostarczana z elastycznymi kratkami, które umożliwiają szybki i łatwy montaż od wewnątrz, a powierzchnia ułatwia ich malowanie. Kratki mogą być pomalowane na wybrany kolor (np. kolor elewacji budynku). Na życzenie dostępne są specjalne kratki, które otwierają się tylko podczas pracy urządzenia. Po wyłączeniu wyrównują się do ściany i sprawiają, że otwory są prawie niewidoczne.

Akcesoria opcjonalne

Moduł antyskroplinowy

Opatentowany przez Fintek moduł rozwiązuje wiele problemów, które tworzą skropliny: brak dodatkowego otworu w ścianie, brak dodatkowych rurek odprowadzających, brak dodatkowego zbiornika na wodę.

Inteligentny moduł odprowadzi skropliny na zewnątrz w formie wodnej mgiełki, w okresie grzewczym nawilży suche powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Moduł WiFi
Wszystkie modele mogą być wyposażone w aplikację pobieraną na telefon (opcja). Dzięki wygodnej aplikacji dla IOS i Android możemy komunikować się i zarządzać urządzeniem zdalnie.
Niewidoczna kratka
Na życzenie klienta, dla wyższej estetyki instalacji, możemy wyposażyć zestaw w niewidoczny wylot. ABS jest materiałem dobrze malującym się, dlatego daje łatwą możliwość dopasowania kratki do koloru elewacji.
Możliwość personalizacji
Indywidualny nadruk według wymarzonego wzoru, sprawi że klimatyzator nie tylko sprzętem gospodarstwa domowego, ale stanie się czymś unikalnym, zdobiącym Wasze otoczenie.
Filtry