POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej Oslo

Oslo 4.0

Przy grubości zaledwie 24 cm to wyjątkowo kompaktowa pompa ciepła, ma atrakcyjny wygląd i niezliczone możliwości.

Oslo 4.0 to najpotężniejszy monoblok firmy Fintek o mocy 4,2 kW. Silniki EC zmniejszają zużycie energii elektrycznej oraz zwiększają COP (współczynnik wydajności cieplnej) i EER (współczynnik wydajności chłodniczej).

Do głównych jego zalet należą:
Panel sterowania na klimatyzatorze, opcjonalnie pilot sterowania poprzez wi-fi, zintegrowane systemy: dla niskich temperatur i wymiany powietrza wewnętrznego na zewnętrzne.

POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

Oslo 4.0 - najpotężniejszy monoblok na rynku.

Przeznaczony do dużych powierzchni powyżej 50 m2 Lofty, przestrzenie otwarte, serwerownie i centra danych, lokale komercyjne, a w szczególności centra historyczne – zabytkowe budynki, w których ograniczenia prawne zabraniają stosowania jednostek zewnętrznych ze względów estetycznych. Odpowiednie do środowisk o dużym obciążeniu termicznym.

Oslo w szybkim czasie pozwala osiągnąć odpowiednią temperaturę pomieszczenia – zimą wysoką, latem niską – dzięki bardzo wysokiej wydajności. Jednocześnie system jest wyjątkowo cichy – 26dB

Jedyne monobloki na rynku z systemem wymiany powietrza.
Wlot powietrza zewnętrznego jest niezbędny do zapewnienia stałej jego wymiany. Wysoka wydajność około 30-40 m3 na godzinę.

System antyskroplinowy
Automatyka systemu sama podejmie decyzję czy nadmiar skroplin wyrzucić na zewnątrz, czy zimą nie skierować jej do pomieszczenie, jeśli będzie w nim zbyt suche powietrze.

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Warunki graniczne pracy: temp. zewnętrzna nie niższa niż -8 stopni.

Oslo 3.0

Przy grubości zaledwie 24 cm to wyjątkowo kompaktowa pompa ciepła o atrakcyjnym wyglądzie.

Oslo 3.0 to monoblok Fintek o mocy 3,0 kW. Wyposażony w silniki EC, zmniejszające zużycie energii elektrycznej oraz zwiększające COP (współczynnik wydajności cieplnej) i EER (współczynnik wydajności chłodniczej).

Przeznaczony również do średnich powierzchni od 15 do 30 metrów kwadratowych.
Lofty, przestrzenie otwarte, serwerownie i centra danych, lokale komercyjne, a w szczególności centra historyczne – zabytkowe budynki, w których ograniczenia prawne zabraniają stosowania jednostek zewnętrznych ze względów estetycznych. Odpowiednie do środowisk o dużym obciążeniu termicznym.

Oslo w szybkim czasie pozwala osiągnąć odpowiednią temperaturę pomieszczenia – zimą wysoką, latem niską – dzięki bardzo wysokiej wydajności. Jednocześnie system jest wyjątkowo cichy – 26dB

Jedyne monobloki na rynku z systemem wymiany powietrza. Wlot powietrza zewnętrznego jest niezbędny do zapewnienia stałej jego wymiany. Wysoka wydajność około 30-40 m3 na godzinę.

System antyskroplinowy - brak

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Warunki graniczne pracy: temp. zewnętrzna nie niższa niż -8 stopni.

Akcesoria opcjonalne

Moduł antyskroplinowy

Opatentowany przez Fintek moduł rozwiązuje wiele problemów, które tworzą skropliny: brak dodatkowego otworu w ścianie, brak dodatkowych rurek odprowadzających, brak dodatkowego zbiornika na wodę.

Inteligentny moduł odprowadzi skropliny na zewnątrz w formie wodnej mgiełki, w okresie grzewczym nawilży suche powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Moduł WiFi
Wszystkie modele mogą być wyposażone w aplikację pobieraną na telefon (opcja). Dzięki wygodnej aplikacji dla IOS i Android możemy komunikować się i zarządzać urządzeniem zdalnie.
Niewidoczna kratka
Na życzenie klienta, dla wyższej estetyki instalacji, możemy wyposażyć zestaw w niewidoczny wylot. ABS jest materiałem dobrze malującym się, dlatego daje łatwą możliwość dopasowania kratki do koloru elewacji.
Możliwość personalizacji
Indywidualny nadruk według wymarzonego wzoru, sprawi że klimatyzator nie tylko sprzętem gospodarstwa domowego, ale stanie się czymś unikalnym, zdobiącym Wasze otoczenie.
Monobloki wewnętrzne