O nas

Odkryj z nami zalety pomp ciepła i klimatyzatorów bez jednostki zewnętrznej i wejdź w przyszłość.

Będąc na rynku od przeszło 25 lat, wiemy co jest ważne dla naszych klientów: produkty godne zaufania, które poprawiają jakość życia i dają klientom odetchnąć po ciężkim dniu świeżym powietrzem; wykwalifikowana kadra, rozbudowana struktura przemysłowa oraz na know-how czterech działów: mechanika, elektronika, projektowanie i robotyka - to wszystko tworzy sukces naszej.

Wszystko to umożliwia nadzorowanie całego cyklu produkcji: od badań przez rozwój produktu, aż do instalacji urządzeń i pełnej pomocy serwisowej. Naszą misją jest tworzenie pięknego wyglądu klimatyzatorów na budynkach, na nowo definiując standard letniej i zimowej klimatyzacji.

Gama urządzeń jest bardzo szeroka, ponieważ została zaprojektowana dla każdego klimatu oraz różnych potrzeb i wymagań. Wyróżnia się mocą, rozmiarem i doskonałymi parametrami. Wszystkie maszyny gwarantują wysoką wydajność i zgodność z obowiązującymi przepisami w zakresie maksymalnej mocy (klasa A). Panele frontowych mają wykończenie o wysokiej stylistyce i jednocześnie pozwalają na indywidualną personalizację, dzięki czemu dostosujesz swoje urządzenie tak, by idealnie komponowało się w twoim biurze i domu.

Łatwy i szybki w instalacji, bezproblemowy w czyszczeniu - stworzony do prostego serwisu i montażu „zrób to sam”. Samodzielnie wymienisz filtr antybakteryjny w mniej niż 2 minuty! Dzięki ekskluzywnym akcesoriom nasze klimatyzatory są wyjątkowe.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, dzięki którym zaoszczędzisz energię, pieniądze i bezcenny czas.

O nas