Wewnętrzne jednostki centralne

Wewnętrzne jednostki centralne Multisplit (UES)

Pompy ciepła bez jednostek zewnętrznych do centralnego zarządzania ogrzewaniem i chłodzeniem. Idealne do dużych obiektów.

Wewnętrzne jednostki centralne Multisplit (UES) i jednostki wewnętrzne (MCAS)

Dedykowane do różnych rodzajów jednostek wewnętrznych typu SPLIT, KASETONOWYCH, KANAŁOWYCH, PODŁOGA-SUFIT, KONSOLA.

Dla wygodnego doboru wewnętrznych jednostek centralnych i jednostek wewnętrznych, odpowiednich do konkretnego projektu, sprzedawane pojedynczo.

Wewnętrzne jednostki centralne sprzedawane do montażu dwóch, trzech lub czterech dowolnych jednostek wewnętrznych.

Dostępne są trzy moce od 5,28kW do 8,21kW

Zawsze, kiedy jednostki zewnętrzne psują estetykę obiektu.

Atuty

NIEWIDOCZNE: Wszystkie nasze rozwiązania nie przewidują używania nieestetycznych jednostek zewnętrznych.

BARDZO CICHA PRACA: tylko do 19 dB wewnątrz pomieszczenia

DOWOLNY WYBÓR: Jednostki wewnętrzne (splity, kasety i inne) mogą zostać zamontowane w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od umiejscowienia jednostki centralnej. Dzięki temu w zależności od rodzaju i rozplanowania pomieszczeń w budynku, jednostka centralna może zostać zainstalowana w nierzucającym się w oczy miejscu np. na strychu.

WYGODNE UMIEJSCOWIENIE: Inaczej niż urządzenia monoblokowe, multisplity nie muszą być montowane na ścianach obwodowych budynku - urządzenia można rozlokować dowolnie.

SYSTEM MODUŁOWY: Mono, dual, trial, quadri (pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne). Można zależnie od potrzeb stosować jednostki centralne do montażu od jednego do czterech urządzeń. Jeśli grzania lub chłodzenia wymaga duży obiekt, jednostki centralne można zestawiać dowolnie.

MADE IN EU: zaprojektowane, wyprodukowane i złożone we EU.

Dostępne możliwości instalacji:

splity

Splity ścienne

Istnieje możliwość instalacji Multi Splitów w wersji : Podwójny, Potrójny i Poczwórny

Powietrzne systemy klimatyzacyjne Fintek, są pompami ciepła, oparte o technologię inwerterową. Profile montażowe, wymienniki ciepła, niektóre części elektroniczne do central i pilotów, są projektowane i produkowane w naszej fabryce, aby zagwarantować stałą kontrolę na wszystkich etapach produkcji.

Wszystkie jednostki wewnętrzne moja możliwości instalacji urządzenia wifi. Systemy MultiSPLIT Fintek, są oparte na technologii invertera DC i wszystkie są pompami ciepła. Dysponujemy różnymi rodzajami urządzeń split, tak by zaspokoić wiele potrzeb użytkownika.

W zależności od mocy agregatu chłodniczego można zastosować wewnętrzne jednostki split ścienne, z zabezpieczeniem mocy do 24000 btu-h.

Kontrola przepływu wody odbywa się dzięki podwójnemu zaworowi z reduktorem ciśnienia dla systemu Dual. Dla systemu Trial i Quadri montowany jest seryjnie zawór pojedynczy do którego można dołączyć opcjonalnie zawór z presostatem. Dodatkową opcją jest możliwość instalacji urządzenia WiFi do jednostek wewnętrznych.

kasety

System kasetowy

Wszystkie wersje wyposażone są w sterownik naścienny, a w wyposażeniu opcjonalnym: sterownik z programatorem tygodniowym oraz pilotem.

Te czterodrożne urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do standardowych podwieszanych sufitów kratowych, o wymiarach 600 x 600 mm, tak aby ułatwić instalację i konserwację.

Elegancki i kompaktowy panel nadaje urządzeniu stonowany i prosty wygląd.

Łatwy dostęp do panelu elektrycznego, poprzez zdejmowalną kratkę wlotową, pozwala na prosty montaż urządzenia oraz łatwy dostęp przy konserwacji.

Rozprzestrzenianie się powietrza z czterech stron urządzenia umożliwia jego równomierną dystrybucję całym pomieszczeniu.

systemy kanałowe

Systemy kanałowe

Wszystkie wersje wyposażone są w sterownik naścienny, a w wyposażeniu opcjonalnym: sterownik z programatorem tygodniowym oraz pilotem.

Dla dużego domu, z dużą ilością pokoi i wielu piętrach, idealnym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa (lub klimatyzator kanałowy. Tradycyjny klimatyzator nie schłodziłby pomieszczeń w sposób optymalny. Ten system klimatyzacji umożliwia dostarczanie świeżego powietrza w jednakowy sposób do wszystkich pomieszczeń

Działanie tego typu klimatyzatora jest identyczne jak w systemie tradycyjnym, dzięki czemu posiada on funkcję chłodzenia i osuszania powietrza; różnica polega na sposobie wykorzystania go podczas procesu chłodzenia i produkcji świeżego powietrza, które sukcesywnie zostanie równomiernie rozprowadzone w całym domu.

Powietrze jest dystrybuowane dzięki kanałom i zostaje dostarczone poprzez otwory wentylacyjne w każdym pomieszczeniu, bez potrzeby instalacji urządzeń split.

kasety

Podsufitowe / przypodłogowe

Urządzenia PODŁOGA-SUFIT wykorzystują tak zwany efekt Coanda. Gdy ukierunkowany strumień powietrza napotyka pewną krzywiznę, ma tendencję do „trzymania się” tej płaszczyzny. W przypadku ciepłego powietrza, strumień kierowany jest w dół pomieszczenia, a zimny strumień powietrza górą.

konsole

Konsole

Filtry