Pompa ciepła Metropolis

Najbardziej kompaktowa i ekonomiczna pompa ciepła, absolutnie bezkonkurencyjna na rynku monobloków.

Metropolis – pompa ciepła - to innowacyjny system klimatyzacji chłodzony powietrzem, bez użycia jednostki zewnętrznej. Niewidoczny z zewnątrz, cichy i w przystępnej cenie.

Urządzenie dedykowane do budynków, w których wymagana jest wysoka estetyka elewacji, prosty i szybki montaż, wygodne codzienne użytkowanie.

Zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pracy o każdej porze roku. Dzięki opcji + R (dodatkowa grzałka), w którym zastosowano innowacyjny system ogrzewania w połączeniu z pompą ciepła, pozwala zachować ciepło nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

Super smart!

POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

„Niewidoczne” kratki zewnętrzne
Metropolis w cenie jest wyposażony w dwie kratki, które możesz ukryć malując na dowolny kolor. Opcjonalnie możesz dodać specjalne elastyczne elementy, by twój klimatyzator prezentował się jeszcze lepiej.

Prosty i gotowy do użycia monoblok
Metropolis to idealne rozwiązanie do szybkiego montażu: nie wymaga licencji instalatora urządzeń chłodniczych, jest wstępnie załadowany gazem R410 jak zwykła lodówka. Może być montowany przez osoby nie zajmujące się profesjonalnie montażem urządzeń chłodniczych i grzewczych. Instalacja wymaga tylko dwóch otworów i rurki do odprowadzenia skroplin. Zapytaj o „zestaw do odprowadzania skroplin”. Dostępnych jest także wiele innych opcji: Wi-fi, regulowane otwory wentylacyjne, niestandardowe projekty graficzne, termostat ścienny.

Oszczędność energii dzięki funkcji Autorestart
Elektronika pokładowa została zaprojektowana z myślą o „styku okiennym”(kontaktron okienny), systemie, który aktywuje automatyczne wyłączanie urządzenia po otwarciu drzwi lub okien. Urządzenie wznowi działanie od ostatniego zaprogramowanego ustawienia, gdy okna lub drzwi zostaną zamknięte.

Odporność na zimowe temperatury
Dołączona grzałka 1000W, którą można używać nawet w najniższych temperaturach sprawia, że pompa ciepła - METROPOLIS zawsze gwarantuje stałe ciepło niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych. Jako grzejnik działa w temperaturze do -25°, jako klimatyzator do +52°.

Występuje w dwóch wariantach mocy i wyposażenia: Metropolis 10HP oraz Metropolis 12HP+R

Akcesoria opcjonalne

Moduł antyskroplinowy

Opatentowany przez Fintek moduł rozwiązuje wiele problemów, które tworzą skropliny: brak dodatkowego otworu w ścianie, brak dodatkowych rurek odprowadzających, brak dodatkowego zbiornika na wodę.

Inteligentny moduł odprowadzi skropliny na zewnątrz w formie wodnej mgiełki, w okresie grzewczym nawilży suche powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Moduł WiFi
Wszystkie modele mogą być wyposażone w aplikację pobieraną na telefon (opcja). Dzięki wygodnej aplikacji dla IOS i Android możemy komunikować się i zarządzać urządzeniem zdalnie.
Niewidoczna kratka
Na życzenie klienta, dla wyższej estetyki instalacji, możemy wyposażyć zestaw w niewidoczny wylot. ABS jest materiałem dobrze malującym się, dlatego daje łatwą możliwość dopasowania kratki do koloru elewacji.
Możliwość personalizacji
Indywidualny nadruk według wymarzonego wzoru, sprawi że klimatyzator nie tylko sprzętem gospodarstwa domowego, ale stanie się czymś unikalnym, zdobiącym Wasze otoczenie.
Monobloki wewnętrzne