POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej Kyoto

Najwyższy komfort w rozsądnej cenie.

Dzięki kompaktowym kształtom i grubości zaledwie 19 cm, Kyoto jest przeznaczony do instalacji na wysokich ścianach, tak jak klimatyzatory typu Split. Jego nowoczesna linia pasuje do każdego otoczenia, a możliwość personalizacji panelu frontowego (przedniego), pozwala na niezliczone kombinacje stylistyczne. KYOTO nadaje się szczególnie do chłodnych pomieszczeń: sypialni, gabinetów, biur. Dzięki funkcji pompy ciepła może służyć do chłodzenia latem i ogrzewania zimą pokojów 20-25m. Klimatyzator ma najwyższą efektywność energetyczną, podwójną klasę A (zimna i gorąca).

Filtry antybakteryjne AEMINA oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i wielu patogenów obecnych w zamkniętych pomieszczeniach.

POMPA CIEPŁA, KLIMATYZATOR, GRZEJNIK W JEDNYM

Wyjątkowo kompaktowy, łatwy montażu, z systemem podgrzewania świeżego powietrza.

Szybka i łatwa instalacja

Brak jednostek zewnętrznych umożliwia natychmiastowy montaż: Wystarczą jedynie dwa otwory w ścianie, nic więcej. Nie potrzebujesz uprawnień SEP na gaz ani instrukcji montażu. Dzięki systemowi antyskroplinowemu instalacja jest jeszcze szybsza i łatwiejsza, nie trzeba dodatkowego odpływu do skroplin. Elegancja, design i innowacja w jednym.

Dzięki detalom o wyjątkowej stylistyce doskonale integruje się jako ekskluzywne urządzenie o eleganckim i wyrafinowanym designie.

Moduł Wi-Fi wraz z aplikacją umożliwia sterowanie jednostką z zewnątrz.

Technologia:

Powietrzna pompa ciepła, dwie ceramiczne grzałki BOOSTER PTC, które mogą zapewnić ciągłą wysoką moc cieplną 1,6 kW przy temperaturach zewnętrznych poniżej -20 °, funkcja klimatyzacji.

Kyoto z systemem Double Fly kontroluje przepływ powietrza, optymalizując jego dystrybucję w różnych częściach pomieszczenia.

Akcesoria opcjonalne

Moduł antyskroplinowy

Opatentowany przez Fintek moduł rozwiązuje wiele problemów, które tworzą skropliny: brak dodatkowego otworu w ścianie, brak dodatkowych rurek odprowadzających, brak dodatkowego zbiornika na wodę.

Inteligentny moduł odprowadzi skropliny na zewnątrz w formie wodnej mgiełki, w okresie grzewczym nawilży suche powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Moduł WiFi
Wszystkie modele mogą być wyposażone w aplikację pobieraną na telefon (opcja). Dzięki wygodnej aplikacji dla IOS i Android możemy komunikować się i zarządzać urządzeniem zdalnie.
Niewidoczna kratka
Na życzenie klienta, dla wyższej estetyki instalacji, możemy wyposażyć zestaw w niewidoczny wylot. ABS jest materiałem dobrze malującym się, dlatego daje łatwą możliwość dopasowania kratki do koloru elewacji.
Możliwość personalizacji
Indywidualny nadruk według wymarzonego wzoru, sprawi że klimatyzator nie tylko sprzętem gospodarstwa domowego, ale stanie się czymś unikalnym, zdobiącym Wasze otoczenie.
Monobloki wewnętrzne