Filtrów nie można myć pod wodą, ponieważ białe stracą swoje właściwości elektrostatyczne, a szare, które są wykonane z papieru - rozpuszczą się.

Jest to środek antybakteryjny

Biały filtr jest pasywnym filtrem elektrostatycznym, który pochłania bakterie, grzyby i je unieszkodliwia, dzięki środkowi Aemina, który jest mocnym preparatem antybakteryjnym. Szary filtr jest z dwutlenku tytanu i spełnia dodatkową ochronę przeciwbakteryjną.

Jesteśmy specjalistami w produkcji filtrów. Bazujemy na 20 latach doświadczeń z patentem Aemina. Nasze filtry poprawiają jakość powietrza zdecydowanie najefektywniej, ponado są certyfikowane przez Włoskie Ministerstwo Zdrowia.

Jest niewiele głośniejsze, dlatego że całe urządzenie znajduje się w pomieszczeniu, ponadto kompresor w jednostce zewnętrznej posiada dwa wentylatory: do wentylacji powierza wewnętrznego i do odprowadzania powietrza na zewnątrz.

Można je znaleźć na etykiecie, oznaczone jednostką kW oraz w kartach technicznych.

Monobloki i splity mają różne klasy wydajności zgodne z parametrami obowiązującej ustawy. Są to klasy sprawności, które dają produktowi oszczędność energii i odnoszą się do EER / SEER lub COP / SCOP, czyli stosunku mocy dostarczonej do energii elektrycznej zużywanej do jej uzyskania, im wyższy współczynnik, tym lepsza sprawność urządzenia.

Z języka angielskiego znaczy Heat Pump czyli pompa ciepła do ogrzewania.

Oczywiście, że tak. Wystarczy zamontować go wewnątrz, na ścianie zewnętrznej budynku, a nie na ścianach działowych.

Najpierw sprawdź czy urządzenie zostało poprawnie zamontowane. Sprawdź czy moc urządzenia jest dopasowana do wielkości pomieszczenia.

Nie chyba, że zastosujemy rozpylacz skroplin. W niektórych urządzeniach istnieje możliwość montażu zestawu automatycznego rozpylacza skroplin.

Nie – jeżeli rynna jest waszą własnością. Tak – jeżeli zabraniają tego właściciele budynku lub inne zakazy.

Nie stanie się nic niebezpiecznego. Gdy zasilania ponownie pojawi się w gniazdku, maszyna zacznie pracować jak przed jego wyłączeniem.

Tak, mając na uwadze, że w niektórych przypadkach do odległości 3 metrów. Należy pamiętać, że montaż musi być przeprowadzony przez osoby do tego przeszkolone.

Tak, najlepiej pod kątem 45° i 90 °, jeżeli nie bezpośrednio po pierwszych 25 cm od wyjścia powietrza. Każdy załamanie rury powoduje spadek wydajności o ok 10% mocy urządzenia.

Oczywiście, że tak! Należy dostosować moc urządzenia do wielkości pomieszczenia, izolacji budynku i temperatury zewnętrznej. W przypadku niskiej temperatury, urządzenia: Kyoto, Panama, Metropolis12h+R są wspomagane przez dodatkowe systemy grzałek, jak typowa pompa ciepłą.

Nie, urządzenia należy montować jedynie na ścianie przy suficie lub podłodze - w zależności od modelu. Instalacja na suficie nie jest możliwa.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń i zapytaj naszych ekspertów!

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Zadzwoń:

+48 690 906 700